HOTLINE
Telefon (20)439-7856
Partnerünk

Látogassa meg a Rbnet.hu webüzletet a ShopManian


Az olcso.hu Notebook és Laptop kategória kiemelt partnere az rbnet.hu
Elérhetőségeink

(06 20) 439-7856 (Hétköznapokon 11-17h)
webshop@rbnet.hu

Rendezés:
Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip
3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip Optikai LC-LC 3m 50/125 OM2 Duplex mm kábel Equip

Optikai kábel, LC / LC, 3m, 1 hó

Garancia: 1 hó

4.953 Ft + áfa
6.290 Ft
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Kosárba Összehasonlítom

3M - Monitor szűrők - 3M PF 21,5W9 betekintésvédelmi szűrő
3M PF 21,5W9 betekintésvédelmi szűrő Monitor Szürő 3M PF21,5W9 98044054298

21,5'-os monitorokhoz, betekintésvédelmi szűrő, 12 hó

Garancia: 12 hó

26.764 Ft + áfa
33.990 Ft
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Kosárba Összehasonlítom

3M - Monitor szűrők - 3M PF13.3 W9 Wide 16:9 monitor szűrő
3M PF13.3 W9 Wide 16:9 monitor szűrő Monitor Szürő 3M PF13,3W9 Wide 16:9 98044054314

13,3'-os wide notebookhoz, Monitorszűrő, 12 hó

Garancia: 12 hó

14.031 Ft + áfa
17.820 Ft
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Kosárba Összehasonlítom

Rendezés:
Fontos információ
A termékeinket logisztikai központunkban raktározzuk! Üzletünkben történő személyes átvétel esetén minden esetben egyeztessen kollégáinkkal!  (Tel.: 06-20-439-7856)