HOTLINE
Telefon (20)439-7856
Partnerünk

Látogassa meg a Rbnet.hu webüzletet a ShopManian


Az olcso.hu Notebook és Laptop kategória kiemelt partnere az rbnet.hu
Elérhetőségeink

(06 20) 439-7856 (Hétköznapokon 11-17h)
webshop@rbnet.hu

Rendezés:
TP-Link - Switchek / Tűzfalak<br><hr> - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul SwitchTPLink TL-SM321B WDM modul

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

8.937 Ft + áfa
11.350 Ft
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Kosárba Összehasonlítom

TP-Link - Switchek / Tűzfalak<br><hr> - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module SwitchTPLink TL-SM321A WDM modul

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

16.654 Ft + áfa
21.150 Ft
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Kosárba Összehasonlítom

Rendezés:
Fontos információ
A termékeinket logisztikai központunkban raktározzuk! Üzletünkben történő személyes átvétel esetén minden esetben egyeztessen kollégáinkkal!  (Tel.: 06-20-439-7856)