HOTLINE
Telefon (20)439-7856
Partnerünk

Látogassa meg a Rbnet.hu webüzletet a ShopManian


Az olcso.hu Notebook és Laptop kategória kiemelt partnere az rbnet.hu
Elérhetőségeink

(06 20) 439-7856 (Hétköznapokon 11-17h)
webshop@rbnet.hu

Rendezés:
Digitus - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02
2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02 Optikai LC-ST 2m 50/125 Kábel Digitus DK-2531-02

Optikai kábel, LC / ST, 2m, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

3.567 Ft + áfa
4.530 Ft
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Kosárba Összehasonlítom

Rendezés:
Fontos információ
A termékeinket logisztikai központunkban raktározzuk! Üzletünkben történő személyes átvétel esetén minden esetben egyeztessen kollégáinkkal!  (Tel.: 06-20-439-7856)